Aktualności

Aktualności wydarzenia, konkursy, promocje

poligon w borkowie

Otwarcie poligonu w Borkowie - Ośrodek wypoczynkowy Uroczysko


poligon w brodach

Poligon Brody (Starachowice, Ostrowiec, Skarżysko) - Gubałówka Świętokrzyska


Wielkie Hardcorowe Malowanie na zakończenie roku szkolnego!

Może by tak w tym roku przełamać stare przyzwyczajenia i początek wakacji spędzić na łonie natury przy piwku, grilu i grze w paintballa?
Wydaje nam się to fajną opcją dlatego organizujemy dla was Imprezę "HARDCOROWE MALOWANIE", na którą mamy nadzieje tłumnie się stawicie !!!
To trochę szczegółów żeby już nie przynudzać :)
KIEDY ? - 22.06.2018
GDZIE ? - Poligon paintballowy w Brudzowie koło Morawicy
DLA KOGO ? - dla wszystkich, którzy lubią imprezy na świeżym powietrzu i nutkę adrenaliny
CO WAM OFERUJEMY?
- poligon pełen drewnianych przeszkód, okopów oraz opon,
- pole leśne,
- pełny sprzęt (kombinezon, marker, butlę i maskę) oraz 200 kulek na start
- altanę oraz grilla (dla każdego znajdzie się coś do jedzenia)
- oprawę muzyczną,
- zimne piwko,
- turniej drużyn 6-cio osobowych z epickimi nagrodami do zgarnięcia,
- mnóstwo atrakcji (które pozostaną niespodzianką).

KOSZT:

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, natomiast, jeżeli ktoś będzie miał ochotę zagrać z nami w paintballa to moeże się przyłączyć wyporzyczając sprzęt w promocyjnej cenie -50%
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA "HARDCOROWE MALOWANIE" !!!

POZDRAWIAMY,
Ekipa Paintball Hardcore
Zapraszamy do dołączania do wydarzenia na facebooku


Aniołki Czarliego na Hardcorowym malowaniu

Relacja z Hardcorowego Malowania!

Oj działo się na hardcorowym malowaniu, kogo nie było niech żałuje! Tutaj znajduje się fotorelacja z imprezy. Było jak zwykle dużo zabawy, muzyki, rywalizacji, ale przede wszystkim paintballa, po więcej zapraszamy na kolejną edycję, która już we wrześniu! Śledźcie uważnie nasz profil na FB, żeby dowiedzieć się więcej!


SplatmMster

SplatMaster - paintball dla najmłodszych!!!

Masa zabawy oraz dziecięcej radości czekała na nas w Warce, gdzie najmłodsi mieli okazję spróbować swoich sił w nowej odmianie paintballa. SplatMaster bo to o nim mowa to dziecięca wersja paintballa przeznaczona dla najmłodszych miłośników ekstremalnych przeżyć. Co do zasady działania splatmaster również miota kulkami z farbą, jednak są one mniejsze i lecą z dużo mniejszą prędkością, przez co grają w nią nawet 7 letnie dzieciaczki oczywiście w odpowiednio przygotowanym do tego terenie oraz pod czujnym okiem sędziów.

Przygotowaliśmy również ofertę na SplatMaster paintball dla dzieci od 9 lat


Otwarcie poligonu w Warce

Otwarcie poligonu paintballowego w Warce

Otworzyliśmy nowy poligon paintballowy w samym centrum Warki! Na Kempingu nad Pilicą czeka na pomalowanie aż 80 nowych przeszkód paintballowych. kemping-nad-pilica.pl


Wybory miss

Wybory Miss i Mister Studniówek 2017 z Paintball Hardcore

Paintball Hardcore miał zaszczyt gościć w jury na tegorocznej gali finałowej Miss i Mistera Studniówki oraz oceniać niewątpliwą piękność wszystkich finalistów. Ufundowaliśmy również nagrody dla wyróżnionych uczestników w postaci voucherów na paintball. Jeszcze raz gratulujemy oraz zapraszamy do zabawy! PS. Dementujemy plotki, oczywiście nie zwyciężyliśmy w konkursie, powyżej jedynie zdjęcie z finalistami:D link do galerii


Gry otwarte

Cykl pikników paintballowych w Karczmie 4 Konie w sezonie 2016 zakończony!

Przez całe wakacje w każdą niedzielę od godziny 15 były organizowane gry otwarte połączone z grillem w Karczmie 4 Konie. Ekipa z Paintball Hardcore zadba o adrenalinę, a my o dobry klimat i pyszne jedzenie W ramach cyklicznych imprez uczestnicy otrzymywali kompletny sprzęt do gry i 50 kulek, a do tego soczysty karczek z grilla. Z kolejną edycją startujemy już niebawem, dlatego do zobaczenia już wkrótce!
Link do wydarzenia na facebooku: facebook.com/events/1719386231660735/


Paintball dla domu dziecka w Ptaszyńcu

Fotorelacja z imprezy dla najmłodszych w Ptaszyńcu

Na paintball zapraszamy także najmłodszych. Tutaj znajduje się fotorelacja z zabawy zorganizowanej dla podopiecznych jednego z domów dziecka. Rozpoczęliśmy od obowiązkowego szkolenia z zasad bezpieczeństwa i obsługi sprzętu. Po nim starsze dzieci mogły uczestniczyć w integracyjnej, drużynowej rozgrywce paintballowej, a ich młodsi koledzy obserwowali zabawę w bezpiecznym miejscu za siatką ochronną. Potem nadszedł czas, aby także oni spróbowali swoich sił – dla dzieci w młodszym wieku przygotowaliśmy bieg z przeszkodami i celowaniem do tarczy na czas. Atrakcje były absolutnie bezpieczne, a dzieciaki wraz ze swoimi opiekunami z pewnością będą miło wspominać wspólną zabawę.