Paintball Hardcore oferta

kawalerski

Eventy Firmowe, Imprezy Integracyjne

Praca zespołowa kluczem do sukcesu!

Organizujemy eventy firmowe, imprezy integracyjne, wycieczki szkolne, czy też zwyczajne urodziny. Warunkiem jest zebranie co najmniej 8-osobowej ekipy chcącej się dobrze bawić i spędzić aktywnie czas. Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalną pomoc w planowaniu imprezy. Zawsze polecamy uczciwych i solidnych partnerów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Cennik Paintballa

Pan młody paintball

Wieczory kawalerskie

Ostatnie chwile na wolności w doborowym towarzystwie

Paintball idealnym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego, zapewnia panu młodemu doskonałą zabawę poprzez świętowanie ostatnich chwil na wolności w doborowym towarzystwie. Pomagamy również w organizacji noclegu, transportu oraz kateringu na imprezie.

Cennik Paintballa

SplatMaster

SplatMaster - paintball dla najmłodszych

Paintball dla najmłodszych(nawet od 9 roku)

SplatMaster to po prostu paintball dla najmłodszych w bardziej bezpiecznym wydaniu. Sprzęt - markery w odróżnieniu od standardowego paintballa napędzane są energią kinetyczną sprężyny, a nie gazem pod ciśnieniem, przez co prędkość i siła miotanych kulek jest znacznie mniejsza. Kulki tak jak w paintballu są wypełnione farbą, jednak są one dużo mniejsze, wszystko jest tak skonstruowane, aby dostarczyć jak najwięcej frajdy dzieciaczkom, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Zorganizuj swojemu dziecku wymarzone urodziny - Niezapomniane wrażenia dla dzieci już od 9 roku życia!

Cennik SplatMaster

Paintball nocny

Paintball nocny

Ekscytująca, pełna wrażeń nocna rozgrywka

Jeżeli szukacie czegoś mocniejszego, to gwarantujemy że nocny paintball spełni wasze oczekiwania. Zasady są podobne jak w przypadku zwykłego paintballa, jednak tym razem jesteście również wyposażeni w specjalne światła taktyczne, które pozwolą wam prowadzić nocną rozgrywkę.

Cennik Paintball nocny

Paintball Leśny

Paintball leśny, Imprezy plenerowe, między innymi Sielpia oraz Chańcza

Sam zaproponuj miejsce rozgrywki lub zdaj się się na nas w wyborze lokalizacji!

Nie lubisz wracać 2 razy w to samo miejsce? Świetnie trafiłeś - z nami poznasz nowe lokacje. Jeżeli nudzi Cię już ten sam poligon paintballowy sprawdź się w nowym terenie - opuszczony kamieniołom lub ruiny starych fortyfikacji dostarczą niezapomnianych przeżyć. Organizujemy paintball leśny także w miejscowościach Sielpia, Chańcza, Borków w okolicach zbiorników wodnych. Pomagamy w poszukiwaniu noclegów i organizacji innych* atrakcji - doskonała oferta na Wieczór kawalerski!

Cennik paintball leśny

Tippmann 98

Wypożyczalnia sprzętu paintballowego

Najniższe ceny!

Szczegóły ustalamy telefonicznie

Cennik wynajmu sprzętu

vouchery na paintball

Podaruj bliskim zastrzyk adrenaliny

Idealne na prezent

Zapraszamy do zakupu vouchera wszystkie osoby chcące indywidualnie spróbować paintballa, ale z uwagi na charakter rozrywki potrzebują większej grupy osób. Aby zrealizować voucher należy zgłosić do nas z dwutygodniowym wyprzedzeniem preferowany termin i miejsce rozgrywki, a my zajmiemy się resztą. Ponadto organizujemy cyklicznie otwarte imprezy jak Hardcorowe Malowanie, na których można zrealizować kupon.

Cennik Voucherów

Bumper Ball

Bumper Ball

A może masz już dość paintballa i chcesz spróbować czegoś nowego?

Zmęczony paintball’em? Chcesz spróbować czegoś nowego? Proponujemy – „stań za sterami” Bumper Ball. To przezroczysta, napełniona powietrzem piłka, w której wnętrzu znajduje się mocowanie w postaci szelek, które dają stabilizacje tułowia oraz dodatkowe uchwyty, pomagające w kontroli ruchu kuli. W takiej ochronnej kuli, żadne zderzenia, podskoki i upadki … nie będą Ci straszne. Bumper Ball są mniejsze i tak skonstruowane, że nogi człowieka są poza kulą i ma on możliwość samodzielnego poruszania. Pozwala to na zderzanie się z innymi osobami biorącymi udział w zabawie, odbijanie od ścian, podłogi oraz wykonywanie różnych akrobacji. Bumper Ball wspaniale sprawdziło się w grach zespołowych i meczach futbolowych.

Ta stosunkowo nowo konstrukcja ma coraz więcej fanów, z uwagi na fakt, iż można się bawić zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Zapraszamy do udziału w rozgrywkach piłki nożnej, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Bumper Ball na Wieczór kawalerski pozwoli Wam w bezkrwawy sposób wyłonić „samca Alfa” z grupy. Kto potrafi lepiej sterować kulą, celniej uderzyć przeciwnika, zdobyć przewagę w polu? – sami sprawdźcie – Bumper Ball czeka na niegrzecznych Chłopców. Bumper Ball jest idealny imprezę firmową - zastanawialiście się, który dział w waszej firmie jest lepszy, a nie mogliście tego ustalić? Nie znacie się za dobrze, a chcielibyście to zmienić? A może marzycie o konkurencji, w której wszyscy są równi bez względu na zajmowane stanowisko? Bumper Ball jest dla wszystkich – sprawdźcie się indywidualnie lub w grupach.

Cennik Bumper Ball

Celowanie do tarczy

Celowanie do tarczy na Twojej imprezie

Świetna zabawa także dla najmłodszych

Sprawdź swoje „sokole oko” – celując do tarczy za pomocą markerów painballowych lub replik ASG. Zawody odbywają się na specjalnie zabezpieczonym terenie, na którym bez ograniczeń można rywalizować z innymi uczestnikami , celując do tarczy oddalonej od stanowiska celowniczego o 10 metrów. Celowanie do tarczy za pomocą markerów paintball’owych polecane jest dla młodszych uczestników zabawy . Dla dorosłych polecamy szeroki wybór replik ASG. W obu przypadkach należy trafić do tarczy kulkami wypełnionymi farbą. Celowanie do tarczy to idealna atrakcja na festyny, imprezy plenerowe oraz imprezy firmowe. Na zwycięzców zawsze czekają specjalne nagrody.
Świetna zabawa dla dorosłych i najmłodszych.

Cennik celowania do tarczy

Gry otwarte

Zapraszamy do dołączenia do grupy na facebooku

Grupa dla wolnych strzelców, którzy chcą zagrać w paintball, ale nie mają ekipy. Żeby wam to ułatwić w każdą niedzielę udostępniamy do waszej dyspozycji dowolny poligon, wystarczy, że dacie nam znać, o której i który. Po szczegóły zapraszamy do dyskusji wewnątrz grupy.

Grupa facebook

speedball

Imprezy zewnętrzne - speedball

Paintball gdziekolwiek zechcesz

Zapewniamy obsługę paintballową imprez plenerowych Twojej firmy! Potrzebujemy jedynie pustego placu do rozstawienia przenośnego pola paintballowego. W tych warunkach przeprowadzimy turniej speedballowy, w którym udział wezmą pracownicy Twojej firmy.
Możemy również zorganizować paintball leśny w miejscu wskazanym przez Ciebie. Dostarczy to dodatkowych atrakcji imprezie, pozwoli uczestnikom lepiej się zintegrować oraz doskonalić umiejętności pracy zespołowej.

Cennik Speedball

Transport

Transport - wynajem busa 9 osobowego

Nasza firma dysponuje wygodnym 9-osobowym busem, który wynajmujemy naszym klientom. Warunki wynajmu każdorazowo są ustalane indywidualnie, w zależności od trasy i czasu wynajmu. Możemy wynająć busa z kierowcą – zapewnimy Ci wygodny transport podczas organizowanych przez nas imprez w okolicach Kielc. W takim układzie nikt z Twojej grupy nie musi „być kierowcą” podczas imprezy, więc nikt nie będzie się czuł pokrzywdzony brakiem piwa przy grill’u na zakończenie zabawy..
Możemy wynająć busa bez kierowcy – jeśli jesteście 9-osobową kompanią i planujecie kawalerskiego tripa, wtedy nasz kierowca jest wam zbędny, a zyskujecie możliwość zabrania się w dziewiątkę jednym pojazdem.
Proponujemy wynajem w pakiecie z painball’em – w pakiecie zawsze taniej!

Cennik Transport

Katering, girll lub ognisko

Na życzenie, naszym gości serwujemy przysmaki z grilla

Korzystamy również z usług kateringowych Karczmy 4 Konie

Katering Karczma 4 Konie:


Profesjonalna obsługa fotograficzna

Nagrania z kamerki GoPro, drona (quadrocopter) i inne.

Rezerwacja telefoniczna


MK Bowling Kielce & Kosmos Club

Dla naszych Klientów specjalna, promocyjna oferta na organizacje imprezy w MK Bowling Kielce & Kosmos Club.

Rezerwacja telefoniczna

Transport - warunki ustalane indywidualnie

<