Bumper Ball

Od dziś z nami możesz nie tylko zagrać w paintball, ale również w bumper ball. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę animacji gry w piłkę nożną w wielkich, dmuchanych, gumowych kulach, w których do woli możecie skakać i odbijać się od siebie.

hopkule

Po szczegóły odsyłamy na stronę: https://hopkule.pl/

Bumper Ball

Bumper Ball

A może masz już dość paintballa i chcesz spróbować czegoś nowego?

Zmęczony paintball’em? Chcesz spróbować czegoś nowego? Proponujemy – „stań za sterami” Bumper Ball. To przezroczysta, napełniona powietrzem piłka, w której wnętrzu znajduje się mocowanie w postaci szelek, które dają stabilizacje tułowia oraz dodatkowe uchwyty, pomagające w kontroli ruchu kuli. W takiej ochronnej kuli, żadne zderzenia, podskoki i upadki … nie będą Ci straszne. Bumper Ball są mniejsze i tak skonstruowane, że nogi człowieka są poza kulą i ma on możliwość samodzielnego poruszania. Pozwala to na zderzanie się z innymi osobami biorącymi udział w zabawie, odbijanie od ścian, podłogi oraz wykonywanie różnych akrobacji. Bumper Ball wspaniale sprawdziło się w grach zespołowych i meczach futbolowych.

Ta stosunkowo nowo konstrukcja ma coraz więcej fanów, z uwagi na fakt, iż można się bawić zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Zapraszamy do udziału w rozgrywkach piłki nożnej, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Bumper Ball na Wieczór kawalerski pozwoli Wam w bezkrwawy sposób wyłonić „samca Alfa” z grupy. Kto potrafi lepiej sterować kulą, celniej uderzyć przeciwnika, zdobyć przewagę w polu? – sami sprawdźcie – Bumper Ball czeka na niegrzecznych Chłopców. Bumper Ball jest idealny imprezę firmową – zastanawialiście się, który dział w waszej firmie jest lepszy, a nie mogliście tego ustalić? Nie znacie się za dobrze, a chcielibyście to zmienić? A może marzycie o konkurencji, w której wszyscy są równi bez względu na zajmowane stanowisko? Bumper Ball jest dla wszystkich – sprawdźcie się indywidualnie lub w grupach.

Scroll to Top