Sielpia

Poligon w Sielpi

Previous slide
Next slide

Paintball Hardcore Sielpia

Chcesz spędzić niesamowity czas w gronie rodziny, przyjaciół albo zorganizować wieczór kawalerski, panieński, urodziny, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Pomożemy Ci! Oferujemy pełną adrenaliny grę w paintball przy zalewie w Sielpi.

Nasz poligon znajduje się przy Domkach  Letniskowych „Nad Czarną” na ul. Dorzecznej 26. Jest to poligon leśny, na którym oprócz drzew   znajdują się również drewniane przeszkody. Za każdą z nich może kryć się przeciwnik!

Sielpia

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/procarte/paint/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/widget-base.php on line 223

Warning: Undefined array key -1 in /home/klient.dhosting.pl/procarte/paint/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php on line 685
czarna 3
image

Jest to miejsce pełne zieleni, otaczającego lasu, cudownego śpiewu ptaków, ale przede wszystkim ciszy i spokoju.    Każdy z dwóch domków posiada taras z meblami ogrodowymi oraz grill.  Dodatkowe atrakcje to rzeka i prywatna plaża, sauna, plac zabaw, trampolina, altana, miejsce na ognisko, kajaki oraz klimatyzacja.
Zachęcamy wszystkich wypoczywających w tym miejscu        na rozgrywkę paintballową! 
Tel.: 510 060 975

Osoby planujące wieczór kawalerski lub panieński, a także weekendowe spotkanie w gronie znajomych zapraszamy do Hotelu Energetyk, który usytuowany jest 800 metrów od naszego poligonu i kilka minut spacerem od zalewu.
Na gości czekają bogato zdobiona restauracja, bar, sauna, boiska do siatkówki, plac zabaw i stół bilardowy. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. W niedużej odległości od hotelu czekają na Państwa korty tenisowe.


Tel.: 41 372 02 67;   606 178 731

energetyk
Scroll to Top