borków

Zakmnięte! Paintball w Ośrodku wypoczynkowym Uroczysko w Borkowie

Previous slide
Next slide

Wieczory kawalerskie, imprezy firmowe oraz wycieczki szkolne w ośrodku Uroczysko w Borkowie

Zamknięte, możliwość organizacji rozrywki w lesie obok ośrodka. Zapraszamy na inne poligony.
Paintball Borków Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko

26-021 Borków (gm. Daleszyce), GPS: 20.765232°W 50.776062°Pn

Wspólnie z Ośrodkiem „Uroczysko” w nad zalewem W Borkowie organizujemy Wieczory kawalerskie oraz imprezy integracyjne

Oferujemy:

 • Poligon paintballowy z wilopoziomowymi budynkami
 • Miejsca noclegowe dla 100 osób
 • Przestronne altanki grillowe
 • Kąpielisko – zalew Borków w odległości 100m!
 • Polecamy na wieczory kawalerskie oraz imprezy firmowe!
„Z wielką przyjemnością witamy Państwa w Ođrodku wzpoczynkowym „Uroczysko” w Borkowie. Obiekt usytuowany jest u podnóża Gór Świętokrzyskich, w otoczeniu naturalnego kompleksu leśnego, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczo położonego zalewu borkowskiego z kąpieliskiem. Ośrodek dysponuje tanią bazą noclegową oferując naszym Goś?ciom domki oraz pawilony grupowe. Teren Ośrodka jest ogrodzony i znajduje sie pod stałym nadzorem, z recepcją czynną 24h/dobę (możliwość rezerwacji). Dla wygody naszych Gości uruchamiamy sezonowo małą gastronomię oraz sklep spożywczy z podstawowymi artykułami. Na terenie Ośrodka organizujemy: imprezy okolicznościowe z własną oprawą muzyczną, ogniska, grille, szkolenia. Dla osób stawiających na wypoczynek czynny proponujemy imprezy plenerowe, paintball, rajdy off-road. Sąsiedztwo zalewu stwarza również znakomite warunki dla amatorów sportów wodnych, miłośników aktywnego spędzania czasu, wędkarzy, grzybiarzy oraz wszystkich ceniących spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Ośrodek położony jest w odległości 14 km od Kielc, co dodatkowo stwarza okazję do odwiedzenia unikalnych miejsc regionu.” www.uroczysko-borkow.pl Organizujemy imprezy plenerowe nawet do 2000 osób.

Wyjątkowy poligon paintballowy

Gra w opuszczonych budynkach!

Miejsce rozgrywki stanowi przestrzeń pomiedzy dwoma opuzszczonymi budynkami pełna naturalnych oraz sztucznych przeszkód przygotowanych specjalnie dla was. Jednak to co czyni ten poligon wyjątkowym są budynki o typie zabudowy hotelowej z mmóstwem korytarzy oraz pomieszczeń, w których można się ukryć. Teren rozrywki jest bardzo zróżnicowany, dlatego z łatwością można na poligonie rozegrać szereg scenariuszy: począwzy od deathmatch z bazami w dwóch lub jednym budynku, a skończywszy na obronie budynku lub grze na otwartej przestrzeni pomiędzy zabudowaniami.

Paintball leśny, speedball. Imprezy plenerowe w okolicach Kielc, a także przy zalewach Chańcza i Sielpia

Nie lubisz wracać 2 razy w to samo miejsce? Świetnie trafiłeś – z nami poznasz nowe lokalizacje. Sam zaproponuj miejsce rozgrywki lub zdaj się się na nas w wyborze lokacji! Jeżeli nudzi Cię już ten sam poligon paintballowy sprawdź się w nowym terenie – opuszczony kamieniołom lub ruiny starych fortyfikacji dostarczą niezapomnianych przeżyć. Organizujemy również Paintball leśny w okolicach zalewów Chańcza oraz Sielpia, zadzwoń, zapytaj na pewno pomożemy w wyborze miejsca!

Oferujemy:

 • Dowolne miejsce
 • Dojazd do Klienta
 • Imprezy firmowe, integracyjne
 • Paintball leśny w okolicach zalewów Chańcza oraz Sielpia
 • Wieczory kawalerskie
 • Speedball
 • Paintball nocny
 • SplatMaster paintball dla dzieci
Scroll to Top