racławice

Paintball na poligonie w Racławicach 32-049, Kraków

Previous slide
Next slide

Kompleksowa obsługa imprez paintballowych i Wieczorów Kawalerskich

Racławice 32-049, Kraków Pinezka Google maps

Zajmujemy się organizacją imprez paintballowych zarówno dla małych grup(powyżej 8 osób), jak również dużych imprez firmowych i integracyjnych. Posiadamy profesjonalnie przygotowane pole paintballowe Cieszymy się ponad 8-letnim doświadczeniem w organizacji imprez związanych z paintballem. Wyróżnia nas pasja oraz profesjonalizm.

Gorąco zapraszamy! Zespół Paintball Hardcore

Poligon paintballowy w Racławicach

Profesjonalny poligon paintballowy zaprasza na rozgrywkę pełną adrenaliny i emocjonujących zwrotów akcji. Zabierz znajomych i spróbuj swoich sił w ekstremalnych warunkach! Obsługiwany przez Paintball Hardcore poligon to miejsce, w którym z pewnością nie będziesz się nudził. Czeka na Ciebie mnóstwo kryjówek i przeszkód terenowych, w przeszkody naturalne oraz drewniane barykady. Poligon zadowoli zarówno wytrawnych graczy, jak i tych początkujących. A jeśli czytasz ten tekst, a nigdy jeszcze nie grałeś, to namacalny znak, że swój bagaż hardcorowych doświadczeń koniecznie powinieneś wzbogacić właśnie o tę atrakcję. Pamiętaj, że dobry wypoczynek to aktywny wypoczynek!

A jeśli marzysz o oryginalnym wieczorze panieńskim lub kawalarskim, niezapomnianych urodzinach, świetnej imprezie integracyjnej lub innego rodzaju ciekawym przyjęciu okolicznościowym, nie mogłeś lepiej trafić. Paintball to idealny sposób na świętowanie wyjątkowych okazji i integrację.

Do każdej grupy podchodzimy indywidualnie dostosowując sprzęt oraz scenariusze rozgrywek tak, aby impreza przebiegała w najlepszej, bezpiecznej atmosferze.

Do Państwa dyspozycji udostepniamy altanę grillową
Wynajem Agregatu – prąd oraz oświetlenie altany

Paintball leśny, speedball. Imprezy plenerowe w okolicah Krakowa

Nie lubisz wracać 2 razy w to samo miejsce? Świetnie trafiłeś – z nami poznasz nowe lokalizacje. Sam zaproponuj miejsce rozgrywki lub zdaj się się na nas w wyborze lokacji! Jeżeli nudzi Cię już ten sam poligon paintballowy sprawdź się w nowym terenie – opuszczony kamieniołom lub ruiny starych fortyfikacji dostarczą niezapomnianych przeżyć.

Oferujemy:

  • Dowolne miejsce
  • Dojazd do Klienta
  • Imprezy firmowe, integracyjne
  • Wieczory kawalerskie i Panieńskie
  • Speedball
  • Paintball nocny
  • Bumper Ball
  • SplatMaster paintball dla dzieci
  • Celowanie do tarczy na festyny i imprezy plenerowe
Scroll to Top
Scroll to Top